Vaše ohlasy

Vážení návštěvníci stránek, vážení klienti. Budu moc ráda za vaše vzkazy, které tu zanecháte.


Nový příspěvek

{} :) :D :( ;) >:) :B-) :-{ !

 


Hanka

Milá Janičko, nevím jak nazveš to, co jsem u Tebe absolvovala, já jsem si to pojmenovala jako REKONEKTIVNÍ ZÁŽITEK. Už jsem o tom hodně četla i slyšela v souvislosti s rekonektivním léčením pana Dr. Erica Pearla, ale ve Tvém podání to byl neuvěřitelně příjemný, lahodný, těšivý, konejšivý, povzbuzující, ... dotek s něčím, co se vymyká pozemským zkušenostem. Cítila jsem prostupující energii, která mi způsobila kručení v břiše, slzy a na závěr smích. A k tomu ty Tvoje andělské ruce i srdce. Všem doporučuji! A Tobě mooooc děkuji. Hanka

Jana

Dobrý den, ano je nutné před každou lymfodrenáží uvolnit odtok lymfy.

Vendula

Dobrý den, provádíte před přístrojovou lymfodrenáží i manuální lymfodrenáž (předmasáž) k uvolnění lymfy?

kata [mail]

Dobry den chci se zeptat na cenu tehotenske masaze. Predem dekuji Katerina

Alena Šumová

Relaxační masáž je v dnešní době nutnost, ale když ji citlivá masérka obohatí - podle svého uvážení a potřeb pochroumaného těla - doplňujícími technikami jako jsou lávové kameny, baňky aj., tak se z masáže stane POHODA 8-)
A to všechno jsem našla tady u Jany, kde mé tělo dostane vše co potřebuje...

Markéta V.

Jani,
díky tvé masáži jsem se cítila výborně a velice mi pomohla na záda určitě ji všem doporučuji 5

MontyJack [mail]

Zdravim,
dekuju za vzornou udrzbu mych nohou.
S pozdravem
MJ

Tereza Smetanová

Ahoj Janičko,
Tvá masáž byla naprosto úžasná. Cítila jsem se po ní jako znovuzrozená 5

Moc děkuji a těším se na další...

Hanka K.

Milá paní Janičko, absolvovala jsem u Vás několik částečných masáží a naposledy jsem si dopřála celkovou relaxační masáž. Dovolte, abych Vám vyjádřila veliký dík a obdiv. Zažila jsem u nás i ve světě mnoho masáží, ale ta Vaše předčila všechna má očekávání, v tom pozitivním slova smyslu. Děkuji Vám ještě jednou a já i mé občas unavené tělo se těšíme na další setkání s Vámi. Hanka K.

Pavlína Košnarová

Byla jsem 3x na masáži u pani Votrubcové a jsem móóóc spokojená. Bolelo mě rameno a perfektně mi ho rozhýbala. Všem vřele doporučuji.

Pavla V. [mail]

Několikrát jsem podstoupila klasickou masáž zad a šíje u Jany Votrubcové a jsem velice spokojená. Už se těším na další masáže. Jani díky hlavně za nápravu krční páteře. Opět můžu sedět celý den u počítače, protože vím, kdo mě napraví. Pavla V.

Štěpánka B.

Měla jsem tu možnost vyzkoušet u paní Votrubcové kůru formování postavy a podařilo se jí ubrat mi na obvodu neuvěřitelných 8 cm přes boky, 3 cm přes každé stehno a 4 cm přes pas. Chválím, chválím, chválím a vřele doporučuji! Byla jsem nadmíru spokojena!!!

Pavla

Jsem po liposukci.Je vhodné ještě podstoupit formování postavy,poraďte, Děkuji,P

Odpověď:
Pavlí, pokud máte po liposukci viditelné hrboly a nerovnosti na stehnech, kůra formování postavy Vám rozhodně pomůže, mám s tím dobré zkušenosti


Stránkování:
Administrace « Příspěvky 1 13. Celkem 13. »
Služby